Programowanie / SharePoint Online

SharePoint Online – firmowy intranet w chmurze

SharePoint Online stwarza możliwość dostępu do systemu intranet w każdym miejscu i czasie, bez konieczności tworzenia fizycznej infrastruktury zarówno używany jako produkt niezależny, jak i obecny w pakiecie Office 365.

Funkcjonalności aplikacji SharePoint Online

Przy decyzji chmurowej wersji SharePoint, uzyskasz dla siebie i swoich współpracowników wszystkie korzyści płynące z posiadania oprogramowania intranetowego. Łatwiejsze niż kiedykolwiek stanie się zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi oraz ich bieżąca analiza. Poza tym zdołasz usprawnić przepływ informacji i dokumentacji w firmie, a także w relacjach z klientami oraz kontrahentami. SharePoint Online pozwala na tworzenie pracownikom poszczególnych działów własnych witryn, na których gromadzone będą wszelkie dane służące zwiększeniu wydajności pracy.

Co istotne, mobilny system intranetowy jest wyposażony w funkcję automatycznych aktualizacji oraz czynności konserwacyjnych, co pozwala zaoszczędzić czas oraz uzyskać poczucie bezpieczeństwa. Poza tym jest to oprogramowanie w 100% skalowane, a tym samym jakiegokolwiek problemu nie stanowi jego rozbudowa o nowe moduły, zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstwa.

Dostępny z dowolnego miejsca

W dzisiejszych czasach niezwykle istotna jest mobilność i dostępność. Z usług SharePoint Online możesz korzystać również w domu, czy podczas podróży. Aplikacja umożliwia dostęp na różnych urządzeniach mobilnych.

Niezawodność

SharePoint Online niesie ze sobą pełnię bezpieczeństwa Twoich danych dzięki geograficznie rozproszonych centrach danych. Dzięki wielu funkcjonalnościom, które oferuje SharePoint Online masz możliwość błyskawicznego odzyskania utraconych danych.

Analiza i wnioski

SharePoint Online udostępnia narzędzia, dzięki którym natychmiast zapoznasz się z aktywnością we wszystkich witrynach i grupach. Śledź postępy swojego zespołu i błyskawicznie reaguj na najważniejsze wydarzenia za pomocą specjalnych widoków aktywności. Miej zawsze kontrolę nad każdym użytkownikiem i usprawnij komunikację w zespole. Oszczędzaj czas dzięki narzędziom takim jak wyszukiwarka plików z funkcją inteligentnych rekomendacji.